ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6768002
nr 676 8002
Oval, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 januari 2011
kl 17:09:09
15/1 13:37:47